Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találkozott már valaki ilyennel?

Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

A napokban kaptam ismeretlen feladótól egy üzenetet gmail-en. Íme belőle egy rész:


AB/hrVkj6jHNUpoTkt+fvQBmnTLRjkwrkn060v8AZVn/AM8FP4VdORx+lG1s9aAKqafaRsGSFQw9

BSy6dbyvveJSfXFWgCB2Apc9h39aAGxxLGgVFAFOAAHPNLg5GTikHXAFACE7uCMCq8thazHLxKT9.... stb...stb....


Kizárólag ilyen karaktereket tartalmaz legalább 50-60 soron keresztül. Kapott más is ilyet már? Mi ez? Igényel ez valami biztonsági óvintézkedést? Köszi a válaszokat.


2009. aug. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ne is aggódj miatta. Kuka, aztán csá.
2009. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez vlmi hash kód lehet.


szerintem csak spam...

mi az hogy ismeretlen a feladó, írd már ide a mail cimét

2009. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellékletet kaptál mellé?
2009. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen leveleket egyszerűen töröld. Nem lesz tőle bajod, ha nem töltöd le a csatolmányokat, vagy nem nyitod meg a linkeket, de minek áldoznál az életedből akár egy másodpercet is, hogy elolvasd az ilyen szemetet? Egyből dobd a kukába.


Mondjuk Gmailen gyönyörű spamszűrő van, én még ott évek alatt nem kaptam spamot, ellenben freemaillel vagy vipmaillel.

2009. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam melléklettel, igaz nem is nagyon akartam kotorászni az üzenet tartalmában. Feladóként "<ismeretlen feladó>" - t írt ki a mail.
2009. aug. 5. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ismerőstől érkezik, lehet, rosszul van beállítva a böngészője vagy a levelező kliensének a karakterkódolása. (UTF8, Közép-európai stb. lehetséges). Ha ismeretlentől, töröld.
2009. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!