Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi a szabadban? Tapasztalt...

Wifi a szabadban? Tapasztalt mobil internetesek! Budapesten merre fele van lehetőség a akár véletlenül is netezni?

Figyelt kérdés

Tudom, h a Gödör, meg Batyi, meg a millenáris nem levédett.

Vannak még ilyenek? Pl. xy villamos megálló stb.

Jövő héten veszem meg az első lap-topom, remélem tudtok segíteni.


2009. aug. 5. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elméletileg az egész örs vezér tere egy hatalmas hotspot. legalábbis a zuglói lapokban ezt írták...
2009. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Parlamentben biztosan nem. Ott se wifi, se mobilnet nem müködik. (Büfés ott a párom, onnan tudom).
2009. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagyon köszi!

Már kutakodtam, de szinte mindenhol ugyanezeket a helyeket találtam.

Pedig egyszer láttam egy csávót a rákóczi téri 4-6os megállóban netezni... De lehet, h neki vmi spéci gépe volt. :P

Kérek még tapasztalatokat! :)

2009. aug. 6. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Duna Pláza, kávézóban láttam többeket is laptoppal netezni. Ja és Óbudán a Flóriánban van egy kis étterem, annak a teraszán is.
2009. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Békásmegyeri Dunapart, a Megyeri-híd felé, a gát oldalában.
2009. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez a Duna-part jól hangzik! Mindenképpen a szabadban szeretnék majd ilyen helyeket találni, a legtöbb beülős helyen, azért már van ilyen lehetőség.


Margitszigeten esetleg??

2009. aug. 7. 09:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Parlamenttel szemben, Kossuth tér metró felőli oldalán, a sarki kávézóban és annak teraszán.
2009. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Padokat, réteket em tud valaki?

Az Mszigeten nagyon, nagyon jó lenne, de igazából bármelyik nagyobb parkban jó lenne.

(Kutyával megyek mindenhova, és a kávézók 90%ba nem engedik be... Ill. csak a teraszra. Persze megértem...)

2009. aug. 17. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Budapesten bármelyik Mc Donalds.


B

2009. aug. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mammut 2 3-ik emeletén néha el lehet csípni a Telekom nevű wifit, mivel nekem kissé gyengébb a vevőm, gyakran szakadozott...
2009. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!