Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung Galaxy Y mobilomat...

Samsung Galaxy Y mobilomat nem tudom internetezésre használni itthon, segítség kellene, hogy beállítsam a dolgokat. Ráér valaki?

Figyelt kérdés
Tehát itthon T-Home-os netem van, ADSL. Vettem egy Tlinkes wifis modemet, a laptop működik vele, tehát a modem jó (elvárható amúgy egy új cucctól :)). A telefon is jó, ez is új, a munkahelyemen is van wifi, illetve a mekiben is kipróbáltam, mindkét helyen felismeri a hálózatot és csatlakozik, ezután pedig tudom is használni a netet. Ám itthon odáig eljutok ugyan, hogy keresi, csatlakoztatja, de ezután nem tölt be mégsem egy weboldalt sem. Egy barátom elhozta ide az okostelefonját, szintén wifis, az sem működött nálunk. Valami tehát itteni beállításoknál nem okés, de nem jövök rá, hogy mi. Kérlek, ha tudsz valamit ami segíthet, írd le nekem!

2012. okt. 9. 13:48
 1/1 A kérdező kommentje:
na elírtam: wifi routert vettem, nem wifis modemet...
2012. okt. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!