Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz fent valahol...

Mikor lesz fent valahol Gossip Girl 6. évad első részéhez felirat? És ha van, hol találok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

feliratok.info az elsők között szokta kiadni.


Hacsak nincs egy olyan rajongói köre, amiből valaki fordítást készít, mert a hivatalos fordítóknak sok munkája lehet más sorozatok készítésével is. Így lehet hogy már ma lesz felirat, lehet csak egy héten belül.

A 40 perces drámáknál átlag 5-7 nap szokott lenni az elkészítési idő a fordító terheltségétől-szabadidejétől függően. Most még alig egy fél nap telt csak el.

2012. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] :))
2012. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A háromszor annyi negatív szavazat számít valamit? Például el van kapkodva, felületesen fordítva, helyesírási hibás, vagy kezdő fordító csinálja, stb...


Többször is láttam már hogy negatívan vannak azon az oldalon értékelve fordítások, azon jó tulajdonságát leszámítva hogy gyorsan kerül ki rá tartalom.

Én pont emiatt használom a feliratok.info vagy hosszupuskasub.com oldalakat, mert lehet hogy pár órás késéssel kerül ki oda új felirat, de mintha jobban ellenőrzöttek lennének.

2012. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! találtam már párat ^^
2012. okt. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!