Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra milyen videót...

Youtube-ra milyen videót hiányoltok? Véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


17 éves vagyok és arra gondoltam, h hobiból videózni szeretnék, nincs egér hangom és egész jól értek a videózáshoz.


Ti véleményetek érdekel, h milyen videót látnátok, meg mennyire lenne kereslet esetleg counter strike, minecraft vagy más játékokra?


Véleménnyel kapcsolatban, ez egy intronak elmenne? http://www.youtube.com/watch?v=GdNN9JhhQ2U



2012. okt. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nincs egérhangom".Na látom más videósokat szidsz,tőled már nem nézek meg egy vidit se
2012. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan mindenkiről a véleménye, nem általánosítás, de te nem is ismersz és már nem is fogsz nézni. Én ismerek egy rakat névtelen és "neves" videóst akinek van nézője, de egérhangú és élvezhetetlen ettől a videó. Ez sem általánosítás képen, mert 11 éves kereszttesómnak nincs olyan egér hangja mint Vinmarnak...
2012. okt. 9. 20:23
 3/4 anonim válasza:
Ha úgy gondolod, hogy csak az egér hangon múlik, akkor csináld ugyanazt mint az egérhangúak. Majd meglátod hogy nem csak ennyiből áll a dolog.
2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mind a ketten leragadtatok azon a véleményen, h az egérhangon múlik csak, ezzel az indoklással, azokat a kommenteket szerettem volna elkerülni, amelyek az mondják, h "kösz nincs semmi szükségünk még több egérhangú unalmas hülyegyerekre"


de egyik se válaszol a kérdésemre, h ti milyen videót néznétek youtube-n...

2012. okt. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!