Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube nézettség mennyire...

A YouTube nézettség mennyire van összefüggésben a bevétellel?

Figyelt kérdés

Hány Forintot ér pl. 1000 megtekintés átlagosan?


Gondolom, hogy sok függ attól milyen hirdetés jelenik meg a videó alatt illetve nem "ikszelik ki", zárják be, de mennyi megtekintést kell produkálni 10000Ft-hoz?



2012. okt. 9. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
NAGYON hiszen ha többen nézik többen látják a reklámot!
2012. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok, a kérdés lényege nem a főkérdésben van.

Az ok, hogy ha minél többen nézik, akkor több a bevétel.


A kérdés valójában alatta van.


1000 megtekintés átlagban hány forintot hoz?

Vagy 100000 megtekintés, teljesen mindegy.

2012. okt. 9. 19:43
 3/6 anonim válasza:

1000 megtekintéssel szerintem kitörölheted a ..

nekem októberben 120 ezren nézték meg a videókat szereztem vele kemény 4500 forintot....

2012. nov. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ez hány videó volt? 1 vagy több bár úgy értelmezem több.


Mennyi videó? Tényleg nem sok 4500Ft. És ezt alapból fizeti a Google vagy ennyien érdeklődtek a hirdetések iránt? Mármint ha ez utóbbi akkor hány kattintás hoz 4500Ft-ot?

2012. nov. 6. 21:28
 5/6 anonim válasza:
vagy 5-6 olyan videót töltöttem fel ami nagyon nézett volt mert rengetegen osztogatták is facebookon , volt olyan video ami 20k megtekintés, volt ami 5k volt ami 31k megtekintésü volt, és a google CSAK a minimum 20ezer forint elérése után fizeti ki, szval ha van 5000 forint amit eddig szereztél vele, nem veheted ki , csak 20ezernél, az rajtad áll mikor gyülik össze, nézd mge youtuben, HeRbY videóit neki milyen nézettsége van, ő keres vele olyan 60 ezret havonta állítolag, DE 1000 videónál több van neki feltölte meg rengeteg feliratkozó rajongói oldal facebookon, szval sok idő elérni hogy igy legyél te is ilyen híresek legyenek a videóid, ahhoz tudnod kell vmit
2012. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen a választ.


Még annyi, hogy ez megtekintés után fizetik vagy a reklámra kattintás után?

Szóval elég megnézzék a videót és akkor 1 megtekintés ér mondjuk "50 fillért" arányaiban? (csak példa az 50 fillér.)

2012. nov. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!