Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom elérni külföld...

Miért nem tudom elérni külföldről ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Kinában élek 2 hónapja. az elején el tudtam érni egy oldalt(ncore) és a utorrent is tökéletesen töltötte a legális tartalmakat. Aztán felraktam egy szoftvert a gépemre, ugynevezett freegate, hogy innen is el tudjam érni a facebook ot meg a youtube ot. működik de azóta nem tudom elérni ezt a web oldalt, és az onnan származo fájlok nem töltenek a utorrentben. ha bekapcsolom a freegate programot akkor el tudom érni az oldalt de a fájlok igy se ugy se töltenek onnan. Otthon minden gond nélkül működött. Kérlek szépen segítsetek!

Előre is köszönöm



2012. okt. 10. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Akcióban a nagy kínai tűzfal :)
2012. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyere haza, és újra működni fog minden!

Ott meg majd addig freegate-ezel, hogy egyszer csak kopogtatnak az ajtódon, mikor nem is vártál vendégeket...

2012. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az elején működött! mikor még nem volt a freegate a gépemen gond nélkü el tudtam érni az oldalt, és a torrentek is töltöttek. probáltam letörölni a freegate et, ujra installálni a bongészöt, hátha valami beállitást rontott el de nem sikerült. Valamelyik nap váratlanul este elkezdtek ujra tölteni a torrentek és az oldalt is eltudtam érni. ez másnap reggelre elmult és azota megint minden ugyna olyan. Valami ötlet? (azon kivül, hogy menjek haza? :) )
2012. okt. 13. 05:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel mi itthon nem ismerjük a kínai viszonyokat, lehet hogy olyant kellene megkérdezni, aki kinn van és használ megfelelő technológiákat.
2012. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak itt magyarok alig vannak, nemhogy még hozzá értők...
2012. okt. 13. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a hatóságokat, biztos szívesen elmagyarázzák neked, hogy mi merre hány méter.
2012. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden magyarországi szervert lehet elérni külföldröl


pl:1 töl 6 szerverig van kapcsolat de amin kersztül elérnéd

a torrentet vagy is az összekötést az nem kapcsolodik az elözökhöz

2012. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!