Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinálok rosszul, hogy a...

Mit csinálok rosszul, hogy a PDF/Adobe Acrobat fájlformátumú oldalak megnyitása után mindig lefagy a gép?

Figyelt kérdés
A hivatalos dolgok ált. így elérhetők, de én lassan már semmit nem merek megnyitni, pedig postai díjszabástól megkezdve egyes törvényekig mind ilyen fájlformátumban olvasható.
2012. okt. 11. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen programot használ PDF olvasásra?
2012. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, én csak rákattintok, olvasom. Van itt valami Adobe Reader, azt hiszem ezt telepítette nemrég az ismerősöm. Ez lenne az?
2012. okt. 11. 13:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Adobe Reader 6.0 CE
2012. okt. 11. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az adobe reader-t nem igazán ajánlott, ennek több oka is van, de azt most hagyjuk, ki kellene próbálni egy másik, kisebb programot, uninstallálni az adobe reader-t. Én a Sumatra-t szoktam ajánlani: [link]

Semmilyen más esetben nem fagy le a géped, csak ha PDF fájlt nyitsz meg?

A régebbi gépeket egy nagy méretű pdf már eléggé leterheli, a gép specifikációja?

2012. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adobe Reader 6.0 CE ezer éves, gyorsan töröld(uninstall) le a gépről.
2012. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, szóval nem az én hibám. Mással nincs problémám. Ezzel is csupán bezáráskor.

Köszönöm a segítséget, likvidálom a gépemről.

2012. okt. 11. 13:40
 7/7 Komplikato ***** válasza:

6.0???

Az szép, most 10.1.4 az utolsó. De általában a FoxIt redert szokták ajánlani helyette, mert a Web tele van vírusos és férges kínai/orosz kamú PDF linkekkel ... és az Adobe cucca nem túl biztonságos, cserébe viszont lassú.


A Sumatra linket meg kösz, nem baj ha ismer az ember minél több ilyen hasznos programot.

2012. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!