Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudtok véletlenül olyan...

Norinaa kérdése:

Nem tudtok véletlenül olyan oldalakat, videókat, ahol leírják és bemutatják, hogy hogyan is kell csinálni műsebeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írd be a Google-ba vagy nézz valamit a Youtubon, személy szerint én nem tudok ilyen oldalt, vagy videót...
2012. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cuksimuksi válasza:

Szia!


Youtubon rengetek videó van fent, ahol műsebeket készítenek. Bár azokhoz mindegyikhez használnak egy speciális anyagot. Valami latex féleséget. Ha esetleg ilyet nem tudsz beszerezni akkor megpróbálhatsz szemceruzával és szemhéjfestékkel csinálni. Videómegosztókon ebből is van rengeteg. Igaz ez nem olyan látványos. Ha mégis inkább látványosabbat szeretnél,akkor én a blogomon raktam fel sebkészítést lépésről lépésre. Egyszerű, néhány alapanyag kell hozzá, és nagyon látványos. Írtam külön a művér elkészítéséről is.Ha szeretnéd írj egy privit és elküldöm a bog címét.

2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!