Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Packard Bell...

Rivalista kérdése:

Vettem egy Packard Bell TS44HR típusú gépet! Van benne egy Atheros AR5B97 típusú mini wlan kártya ami 300mb/s a névleges sebessége! Kártya nem megy feljebb 300 kb/s sem? Sima letöltésnél, torrent-nél sem.

Figyelt kérdés

A Proci Intel b815 1.6 GHZ Dual 2mb Cache

4GB RAM

320 GB vinyó

1gb videókártya

nem tudom hogy ez segít-e!

A legújabb driver van fennt, nem állítgattam rajta. Így elég rossz, mert ráadásul új gép. Nem a nettel van a baj, a másik gép is mutatja.Van egy netbookom is, HP MINI amin elindítom ugyanazt a letöltést akkor az majdnem 5 Mb/s tölt le! Csináltam Speedtest-et, az meg 4,20 Mb/s irt nekem!



2012. okt. 12. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan azt a file-t ugyanonnan töltötted mind a 2 gépre? Ha nem, próbáld meg és ha így is fent áll a probléma akkor beszélj egy informatikussal.
2012. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen , és ugyan az a film , játék ...., és a másik egyből szedi 5mb/s..., ez meg 300kb/s.....
2012. okt. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!