Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek még van esély...

Szerintetek még van esély hogy megkapjam a terméket amit a vateráról vettem?

Figyelt kérdés
[link] 36 000 Ft értékben vettem tőle(!!!) és ahogy nézem a sok negatívot egyre kevésbé bízok benne. Amikor leütöttem a terméket még csak 6 negatívja volt és 37 pozitív és a negatívokba mind benne volt hogy visszautalta a pénzt majd látom hogy most már egyre jobban gyűlnek neki és vissza se utalja. Én még benne vagyok a 15 munkanapba amit írt a terméklapra hogy annyi idő a termék megérkezése de egyre idegesebb vagyok mivel látom hogy valaki 1 hónapja leütött terméket értékel negatívval. Van még esély hogy megkapjam a terméket?

2012. okt. 12. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, nem 6 hanem 4 negatívja volt.
2012. okt. 12. 19:25
 2/4 A kérdező kommentje:
*35 pozitív
2012. okt. 12. 19:26
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Az értékelés nem mérvadó. ha van egy haverja, akkor kamu tranzakciókkal csinálhat se perc alatt sok tucat pozitív értékelést. De nem ezt használják, hanem a kamu vásárlást. Rálicitál az összes 1 forintos cuccra pár forintért, majd megnyer egy csomót, aztán cseszik átvenni. Viszont sok lüke meg pozitívra értékeli őket még is ... és be jön nekik.


"Egy felhasználó saját kérésére vagy negatív jelzések, hiányos, valótlan adatok közlése, számlatartozás és a Vatera Általános Felhasználási Feltételek (ÁFF) megsértése miatt kerülhet inaktív állapotba. Természetesen a felhasználó minden esetben értesítést kap a kizárás pontos okáról regisztrált email címén."


Előre utalni még több száz pozitív értékelés esetén sem szokás. Ezért van sok más fizetési mód, meg Abacus használat Vaterán.

2012. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én mindig is és ha én adok el nekem is mindig előre utalnak de még semmi gond nem volt.
2012. okt. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!