Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor mobilnet lassítás?

Telenor mobilnet lassítás?

Figyelt kérdés
én hamarosan veszek a Telenornál telefont a Smarttarifa Extra 1 csomagban és ahoz ugye jár 500mb net de ha elhasználom a 500 mb-ot akkor plussz kölcség vagy csak belassul?

2012. okt. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vodafone jelzi is, hogy túlléptem, akkor lelassít.
2012. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd támadásnak, de ha egyszer egy szolgáltatást akarsz megrendelni, akkor előtte nem tájékozódsz? Ott a hivatalos oldal, ahol minden le van írva, ott vannak rajta a csomagok amiknél tuti le van írva legalább a kisbetűs részen, ott az ÁSZF az oldalon ami biztos hogy részletesen kitér erre.


Ehelyett ide jössz megkérdezni, amikor más is ugyanezeket nézné meg, csak épp helyetted.

Az oldalt alapból azért találták ki, hogy olyan dolgot kérdezz meg amire a neten sem találtál választ, és ez nem egy olyan kérdés.

2012. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belassul csak, nincs +költség.

Figyelmeztet is előtte, engem 100 ból 20 nál. (ez volt olcsó, mikor kellett új telo, az elvesztett miatt, tehát szerintem 20 %nál jelez.

2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
belassítás lényege egyébként pont az, hogy belassít, nem az van h utána költségtéritéses
2012. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!