Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Facebookon elérhető...

Hogy lehet Facebookon elérhetővé tenni az adataimat nem ismerős embereknek?

Figyelt kérdés
Még régen letiltottam minden nem ismerős embernek az adataimat, így ők nem láthattak semmit. Most viszont meg szeretnék egy pár adatot adni. A adatvédelmi beállításokban találtam egy pár beállítást, de ha átállítom nyilvánosra az adatokat, úgy sem ír ki semmit. A képeket meg se találtam, hol lehet beállítani. És az ismerőseimet se lehet látni. Az lenne a kérdésem, hogy ezeket hol lehet beállítani? Vagy csak 18 éven felül lehet visszaállítani? Mert találtam valami ilyesmit is.

2012. okt. 13. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Névjegy menüben lehet az adatokat megjeleníteni. Szerkesztés gombra kattintasz, majd ott a menüpontok végén lévő dobozra kattintva beállítani hogy kik láthatják azt.


Az albumoknál ugyanígy van, a lenyíló dobozban szabályozható.


Az ismerősök pedig az Ismerősök oldalon lévő Szerkesztés gombra kattintva.

2012. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja itt van egy kép a beállításokról: [link] nyilvánosnak van bejelölve, de ezen a képen nem látszik semmi: [link] Szerintem valamit még régen elállíthattam, hogy az összes adatot elrejtsem.
2012. okt. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!