Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán hol lehet megnézni...

Vaterán hol lehet megnézni egy adott eladónak az email címét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Amennyire én tudom sehol ( lehet tévedek), úgy tudom, így zárják ki annak a lehetőségét, hogy vaterán kívűl egyezz meg az eladóval egy termékkel kapcsolatban. Az adott terméknél, ha lefelé görgetsz, ott van egy olyan rovat, hogy "kérdezzen az eladótól" ott tudsz neki írni, termékkel, szállítással, stb. kapcsolatos kérdéseket. De az E-mail címét csak akkor láthatod, ha leütöttél egy terméket, villámáron, vagy tiéd a nyertes licit (azt hiszem a fix árasoknál is rögtön lehet látni, ha leütöd),ilyenkor a vatera egy automatikus levlet küld az emailedre, amiben az eladó adatait, elérhetőségeit küldi el neked, és ezután már a közvetlenül a saját címén tudsz vele kommunikálni :) bocs, ha nem erre voltál kíváncsi, és várj meg még több választ is, hátha tévedek
2012. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a helyzet, hogy rendeltem egy terméket,az eladó írt is az emailemre, de olyan mailről regisztráltam, amire több mint 90napja nem léptem be, így inaktiválták és nem kaptam meg a levelet. az eladó azt írta vaterán hogy keressem meg az elérhetősőéét és írjak neki, de akkor írok a
2012. okt. 14. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
"kérdezzen az eladótól" mezőbe.
2012. okt. 14. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

/pamlface

Az eladó e-mail címét a vatera elküldte neked e-mailben... Jah azt sem kaptad meg. :D

2012. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!