Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a veleményetek errol a...

Mi a veleményetek errol a blogrol?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom divatosnak hiszi magat asszem..



[link]


2012. okt. 16. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában ilyeneket szokás csinálni a kitalált történetek és az idézetes oldalak mellett.


A tartalma és megítélése szubjektív dolog, nyilván egy fiút nem fog érdekelni, és nem az alapján kell megítélni hogy jó vagy rossz. Ha csak a kivitelezést nézed, nem igazán lehet belekötni mert jól van felépítve, olvasható, átlátható, színes, és valamilyen szinten egyedi is, ha a képeken a szerző látható. Az, hogy angolul van írva úgy, hogy nem angol anyanyelvű a készítő megint plusz dolog, részben gyakorlás, részben előny is, mert szélesebb közönség felé tudja terjeszteni.


Itt amilyen oldalakat szoktak reklámozni, azokhoz képest ez bőven jó.

2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt.
2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom de szerintem egy ontelt ez a csaj.
2012. okt. 17. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Te lehet csak a személyes ismeretség miatt vagy elfogult/féltékeny, és azt hitted hogy majd itt jól le fogják oltani az oldalt hogy örülj egy kicsit.


Külső szemlélőként viszont nincs vele semmi probléma.

2012. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kinézet kicsit sok, picit átláthatatlan. Pedig nagyon szép lenne a háttérben lévő rajz, próbálj meg inkább vele egy fejlécet szerkeszteni.

A tartalmat csak gyorsan átfutottam, így azt inkább nem ítélném meg. Próbálj minél egyedibb lenni!

2012. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!