Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elkapott valami CPeU. Mit...

Elkapott valami CPeU. Mit tegyek. Valódi szerv? Vagy kamu? Fizessek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
há mivel kapott el?
2012. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menekülj üldöz téged a badácsonyi görényember!!
2012. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizethetsz is, de jobban jársz, ha rákeresel Google-ban és mindjárt rájössz, hogy van ugyan ilyen, de nem olyan, amilyen.

Egyébként hogyan kapott el? És miért?

2012. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

neteztem, amikor eltűnt minden, amit használtam és megjelent a képernyőn ez a CPeU (Central Police e-crime Unit), hogy a gépem le van blokkolva, és hogy 48 órán belül fizetnem kell 100 GBP-t (vagy vmi ilyesmit), hogy feloldjam a zárolást, ha nem teszem akkor valami olyasmit ír, hogy valami másik kategóriába kerülök.


Az egész oldal amit kiírt az angolul van, ezért írom ennyire homályosan, mert csak ennyit tudtam belőle kihámozni...

2012. okt. 17. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy valami vírus, csak most nem tudok vele mit kezdeni...
2012. okt. 17. 15:44
 6/7 Emberek ***** válasza:
Minél előbb csinálj egy víruskeresést, mert ez nagy valószínűséggel az lesz :(. Ez már csak ilyen
2012. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nadetényleg ***** válasza:
Ez vírus, semmiképpen ne fizess, viszont sürgősen vírusirtanod, vagy irtatnod kell a géped.
2012. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!