Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a wifis táblagépemb...

Pap kata kérdése:

Hogy tudok a wifis táblagépemböl mobilneteset csinálni? az inviteltöl kaptam, én hülye wifisre kértem. Van egy mobilnetes kártyám és azzal szeretném használni, de ki van alakitva a helye de letyeg benne a sim. Lehet kezdeni vele valamit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 16:10
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Keresel infót a neten, hogy van olyan USB modem és melyik, amelyik meg a Tableteddel és vadászol egyet használtan. Feltéve ha van USB csatlakozó a készülékeden.


A B verzió, használod a wifit és a kártyát olyan készülékbe teszed ami tud HSDPA-t és tud megosztani internettett. Itt akkor van gond ha nincs ilyen készüléked, vagy nem akarod csak mobilnetre használni, bár két SIM-es talán tutibb lenne, de abból nincs választék és nem sok embernél van.

2012. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos se usb lehetöség nincs rajt, se másik eszközöm. ezt jól bebuktam. :)
2012. okt. 18. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!