Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég valaki megpróbált...

Sandyy26 kérdése:

Nemrég valaki megpróbált bejelentkezni a Facebook-fiókodba egy ismeretlen eszközről vagy mobilról. Korábban engedélyezted a Belépési értesítőket, ezért a fiókod átmenetileg fel van függesztve. Valami okosság van erre?

Figyelt kérdés

reggel még be tudtam lépni a másik fiókomba, viszont délután óta már nem tudok..ugye nekem be van állítva, hogy küldjön értesítő e-mailt, ha valaki belép a facebook-omra,dehát ugye csak én szoktam belépni,de azért a biztonság kedvéért..na mindegy. ez már régóta be van állítva. na és mikor délután be akartam lépni, kihozta, hogy Legutóbbi bejelentkezések listája, és alá leírta ezt: Nemrég valaki megpróbált bejelentkezni a Facebook-fiókodba egy ismeretlen eszközről vagy mobilról. Korábban engedélyezted a Belépési értesítőket, ezért a fiókod átmenetileg fel van függesztve.

Kérjük, kövesd a következő lépéseket, hogy újra hozzáférhess a fiókodhoz. Na, rákattintok a tovább gomra, kihozza, hogy honnan voltam bejelentkezve, meg h hánykor.. és ott alatta rákattintok h "This is okay", azaz h ismerem az eszközt, tovább megyek, és akkor kihozza ugye a biztonsági szart, hogy írtam be az eszköz nevét, de azt nem kötelező elmenteni, mindig a "nincs mentésre" kattintok, mikor belépek..most is rákattintottam, és ilyet ír ki,h : a facebook átmenetileg nem elérhető, dolgozunk rajta...

és ilyet eddig sose csinált..meg erről n eten se találtam semmit,h azért függesztené fel a fb a profilom, mert biztonsági e-mailre fel vagyok iratkozva..aztán rámentem az ilyen faq-ra, és akartam küldeni nekik e-mailt erről a fiókfelfüggesztésről, de mikor beírtam az e-mail címem,nevem meg ezeket, és rámentem az okéra, kiírta angolul, hogy ehhez a fiókhoz tartozó e-mail cím nincs felfüggesztve..szóval akkor wtf? :S nem értem mivan.



2012. okt. 17. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!


Szóról-szóra ugyanez történt ma velem. Segíteni nem tudok sajnos. Most éppen azon aggódok, hogy már sose sikerül belépnem?! Meddig dolgoznak rajta? Én du.5-kor próbáltam belépni... és azóta semmi.. :(

2012. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Pont ugyanígy jártam én is. Ha valakinek megjavult kérem írjon!
2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát nekem még most reggel se jó. :\ Most már nem azt írja ki, mint tegnap, hanem ugye jelszót változtattam, ki is írja h köszönjük, blabla, tovább gombra nyomok, és a checkpoint oldal, ami be szokott jönni belépéskor, most csak egy nagy üres fehérség..és hiába frissítek rajta.

2012. okt. 18. 09:43
 4/11 anonim válasza:

Nekem sem jó, de jelszót nem változtattam mert mobilról meg beenged úgy hogy nem mertem kijelentkezni azóta se.

Nade mikor lesz jó???

2012. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sziasztok! Tegnap este óta többszöri próbálkozás után engem sem enged be a fecebook. Valakinek sikerült esetleg? Légyszíves írjátok meg! Így most rengeteg fontos info-hoz nem férek hozzá, nagyon mérges vagyok.
2012. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Abszolúte semmi változás, akárhonnan akármivel próbálkozok.
2012. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem ebben a pillanatban sikerült bejelentkeznem!Végre! :)
2012. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem még mindig nem. Jelszót változtattál vagy hogy?
2012. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem változtattam jelszót.Egyszercsak beengedett.Remélem,azóta már mindenkinek sikerült belépnie.
2012. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is sikerült, 3 nap után megjavult. :-)
2012. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!