Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van arra valamilyen megoldás,...

Van arra valamilyen megoldás, hogy a fontos fájljaim ne vesszenek oda egy esetleges számítógép tönkremenés alkalmával?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban becsomagoltam őket, és elküldtem magamnak emailben, de mivel napi szinten használom őket, így kicsit macerás.

Nem nagy fájlok ezek, az irodai csomagokkal foglalkozom, és nem akarom, hogy elvesszenek, mert hasznosak.


Valaki tud ötletet?


2012. okt. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint felhő alapú rendszeren tartom ami nagyon fontos.

www.dropbox.com

[link]

ez a kettő a legjobb a google driveon 5 gigát kapsz drobpoxon 2-t alapból de bővítheted, így-úgy

2012. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik partícióra vagy esetleg másik merevlemezre teszed, ne a rendszer-partíción legyen. Ezen kívül csinálhatsz róla biztonsági másolatot is, ugyanazon a partíción vagy másikon is, másik merevlemezen is. Kiírhatod CD-re, pendrive-ra.
2012. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Olcsón veszel egy másik merevlemezt,arra csinálhatsz egy biztonsági másolatot,remélhetőleg nem fog tönkremenni mindkettő egyszerre de ha mégis megtörténne a dolog akkor sem kell kétségbeesni mert vannak rá módszerek hogy kinyerjék az adatokat a merevlemezről
2012. okt. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. okt. 19. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A legeslegegyszerűbb dolog egy pendrive,vagy egy külső merevlemez!Fogod és csak átmásolod,azt cső!
2013. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!