Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudok iwiw meghívót...

Honnan tudok iwiw meghívót szerezni?

Figyelt kérdés
Szeretném felkeresni valakit, remélhetőleg rajta van az iwiwen. De nem vagyok regisztrálva. Honnan tudnék mihamarabb meghívót szerezni?
2009. aug. 7. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Találtam oldalakat, amiken hirdetnek ilyeneket, de sajnos sokan kérnek, s kevés az adakozó. Felszeretném keresni egyik barátom apját, de úgy hogy ne tudja meg hogy ki vagyok. Nagyon szemét dolgokat művelt vele, s muszáj megkérdeznem hogy miért tette, hogy volt képes rá. És fel szeretném használni a válaszait, mármint ha válaszol a majdani szakdolgozatomhoz ( pszichológus leszek).
2009. aug. 7. 22:21
 2/9 A kérdező kommentje:
email címem: desier88@gmail.com
2009. aug. 7. 22:24
 3/9 anonim válasza:
Hát én elvileg most tudok kérni meghívót de legalább 2-3hét mire megjön,de ha akarod akk kérhetek neked :P
2009. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárki aki ismerősöd van és van iwiw-je, ha igényelhet meghívót akkor megigényli és elküldi az e-mail címedre. Azt tudni kell hogy általában ahogy megigyényli, arra várni kell, pl. én mikor igényeltem kb 2 hét múlva kaptam meg és küldtem el az e-mail cimére akinek akartam küldeni. Ha megérkezik regisztrálnod kell, ha regisztráltál lesz saját iwiw-ed és aki küldte akkor ő az első ismerősöd.
2009. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly szakma!!! De ezt iwiw-en keresztül hogy fogod megoldani hogy ne tudja ki vagy? Ha küldesz egy üzenetet, akkor tudják hogy ki küldte szerintem. Vagy kamu iwiw? :)
2009. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hali! Nekem van meghívóm, még 9 napig érvényes!!

Ha gondolod szívesen elküldöm!

2009. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor végre meg van a megoldásod. De arra kiváncsi lennék hogy egy olyan személytől aki rossz dolgokat követett el iwiw-en keresztül hogy fogja neked elmesélni. Sikerüljön! Nem rossz indulatból irom!
2009. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm szépen a 22:37-es válaszolónak. Írtam neked emailt, remélem elküldöd:) Nekem a legfontosabb az lenne ha valamennyire tudatosulna benne hogy mit csinált, s valamennyi lelkiismeret fordulása lenne tőle. Családja, a tettek után nem nagyon beszélt vele. Nem is hagyta, de remélem a levelet elolvassa, hiszen azt nem fogja megtudni senki sem. S remélem van annyi szeretet a gyerekei iránt. Ha nem sikerül, legalább megpróbáltam, de nagyon remélem hogy sikerül megtörni a jeget. Köszönöm, hogy ilyen kedvesek vagytok! S igen részben kamu regisztrációra gondoltam, ahol majd nem adok meg semmi adatot, illetve a legkevesebbet, hogy ne jöjjön rá ki vagyok.
2009. aug. 8. 07:59
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sem egyszerű! Ahhoz, hogy kiszedj belőle valamit közel kell hozzá férkőznöd, iwiw-en keresztűl nehéz lesz. Az adatait nem biztos hogy láthatod, csak akkor ha már felvett az ismerősei közé.
2009. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!