Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » érdemes az internet explorer...

érdemes az internet explorer böngészőt használni? Mi véleményetek erről a böngészőről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

NEM!

Nem, mert a program(csomag) és a hozzá tartozó op.rendszer gyártója következetesen kerüli az internet fejlődésével párhuzamosan változó szabványok követését. Ez által a weboldalak jelentős része sem úgy jelenik meg ahogy annak tulajdonosa szeretné neked megmutatni... és még 1000 oka van.

2012. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A Googole Chrome előnye, hogy elég kicsi az erőforrásigénye és ami nagyon tetszik, hogy ha bejelentkezel a böngészőbe, akkor bármelyik internetes gépen letölti az elmentett könyvjelzőidet, mintha otthon, a saját géped előtt ülnél.


Hogy hátrányt is írjak, a flash plugin néha összeomlik benne. Gyanítom, hogy ez a böngésző hibája, mert más böngészővel nem találkoztam ezzel a hibával. Tény, hogy általában ritkán fordul elő. Mindezek ellenére én nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

2012. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy teljes legyen a káosz a fejedben: én is a Chrome-ot ajánlom. Összehasonlíthatatlanul gyorsabb bármelyik böngészőnél, egy mezei júzernek tökéletesen megfelel. Ha nagyon vájtfülű vagy, és mindenféle kiegészítő meg hasonlók kellenek, akkor elárulom, hogy gyakorlatilag mindent tud, amit a FF is tud. Olyan oldalt viszont találtam (nem is egyet), amit a FF nem nyitott meg. Ráadásul a FF nagyon lassú, nehézkes, néha "órákba" telik, amíg elindul, és akkor is közli, hogy bocsi, de most frissült, és újra fog indulni. Röviden: a FF semmivel sem tud többet, mint a Chrome, azt viszont lassabban és jóval nagyobb gépigénnyel. Az IE-ről már nem is beszélek...
2012. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szevasz, 10/13!

Ha nekem válaszoltál - én csatlakoztam a Firefoxosokhoz - hát nem tudom, az én ódon gépemet nem terhelte fele annyira sem, mint az Opera (bár persze ő is egy jó kis kereső).Sőt, mivel az ideiglenes fájljait folyamatosan törli, eredőben épp hogy kevesebb helyet foglal!

Az igazi persze az lenne, ha valaki/kik csinálnának egy olyan izét, ami az összes ismert progi előnyeit egyesiti - de ilyenről, sajna, nem tudok!

2012. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12. válaszolónak:

:) a Flash minden más böngészőben is összeomlik. Az Adobe szoftverek és azok amikre ráeszi a kezét mind ilyenek...

2012. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!