Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A régi operációs rendszerem...

A régi operációs rendszerem elmentett wifi jelszavait hol találom meg?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a windows-t és elfelejtettem a wifi jelszavakat kimásolni. A telepítéskor az összes fájlt és beállítást a windows.old mappába helyezett el gondolom itt kell lennie a wifi jelszavaknak is, de hol? (Elég sürgős a kérdés örülnék ha mihamarabb választ kapnék) :)

2012. okt. 20. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak nem egy dokumentumba mentetted akkor a windows.old mappában sem lesz. Amúgy újratelepítéskor nem árt formázni a vinyót.
2012. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Benne kell lennie valamelyik system32-es mappában vagy ilyenek,mert a gép valahol eltárolta a jelszót...
2012. okt. 20. 20:39
 3/13 P.O.C. ***** válasza:

- Router -t vezetékesen (UTP kábellel) összeköti a géppel.

- Router webes admin felületére bejelentkezik.

- Megnézi a jelszót (ha csillagozott, akkor meg megváltoztatja)

- Örül...

2012. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, biztos meg lehet találni de nehogy azt hidd hogy egy txt formátumú szöveges fájlba van. Sokkal gyorsabban meg lesz az a jelszó ha azt csinálod amit P.O.C írt.
2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szomszéd wifi-je azzal szeretnék rácsatlakozni a laptopomra,hogy le tudjam tölteni a realtek lan driver-t,hogy aztán vezetékesen tudjak rajta internetezni amíg az én wifi szóróm nem érkezik meg.
2012. okt. 20. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd Wi-Fi hálózatára akarsz csatlakozni akkor kopogj át hozzá és kérdezd meg de a system mappába tuti hogy te nem fogod megtalálni ugyanis ismétlem, a Windows nem egy wifikeys.txt fájlba menti a jelszót.
2012. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs itthon a szomszéd,erre a gépre már letöltöttem a driver-t de nem tudom átmásolni a laptopra,mert most egy darab pendrivom sincs,bluetooth fájlátvitel sikertelen,mert ahhoz is kell driver,lan kábeles nem müködik,mert ahhozis kell driver. Érdekes módon a laptopon a wifi működik csak a kábel nem. (mellékesen valaki nem tudja,hogy a windows7 miért nem tudja telepítése közben a drivereket is feltelepíteni így szinte használhatatlan a gép...
2012. okt. 20. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem tudja mert ha a világ összes lan,wifi,hangkártya,vga(meg még sorolhatnám) driver rajta lenne a lemezen akkor 100 lemez sem lenne elég egy Windows 7-nek. A Windows 7 így is elég sok hardvert felsimer illesztőprogram nélkül de az összeset csak nem tudhatja.
2012. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mi történne ha a system32-es mappából az összes fájlt átmásolnám a mostani windows system32-es mappába? ha nem működne akkor kitörölném őket dátum módosítás sorrenddel.
2012. okt. 20. 21:05
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

"mellékesen valaki nem tudja,hogy a windows7 miért nem tudja telepítése közben a drivereket is feltelepíteni így szinte használhatatlan a gép"


Mert egy 3 GB -os telepítőbe nem tudnak több százezer különféle hardver illesztőprogramját belezsúfolni. + Amúgy meg ha régi hardverekről van szó, aminek már megszűnt a gyártó támogatása, sanszos hogy el sem készül a Windows 7 kompatibilis driver.


A Wi-Fi -re visszatérve, ha van olyan Windows -os számítógép, ami tud csatlakozni arra az AP -re. Kiszedheted belőle a NirSoft WirelessKeyView ingyenes progival egy szempillantás alatt. Halott Windows esetén viszont tuti semmi esélyed nem lesz erre.


Nincs itthon a szomszéd?! A mobiltelefonok világába élünk!

2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!