Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek jelszavas védelem...

Minek jelszavas védelem letöltésre (megjegyzem valamikor el sem fogadja a láthatót)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát gondolkoztam egy darabig, mire rájöttem, mi is a kérdés. A kiírt és bemásolandó karakterkere gondolsz (Captcha). Ez arra szolgál, hogy a gép meg tudja különböztetni a gépeket az embertől vagy is csak ember tudjon letölteni dolgokat. Ezeket a karaktereket eltorzítják, hogy azt gép ne tudja "elolvasni" csak az ember, de néhány helyen sajnos annyira torz lesz, hogy ember sem tudja elolvasni. :)) Ezzel védekeznek a letöltőprogramok (bot) ellen, mert azok meg tudnák bénítani a letöltéseket az ő egyidejű sok-sok letöltésükkel. Így szűrik ki a támadó jellegű gépeket az emberek közül...
2012. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben a lelassult világban csak én tudom megfogalmazni konkrétan a kérdést vagy mi a fax? :D
2012. okt. 21. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát az a kérdés amit első válaszomban írtam?
2012. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vágom már, botok ellen van...leesett :)))
2012. okt. 22. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg erre voltál kíváncsi, akkor ne haragudj de ez a kérdés csöppet sem volt "normálisan megfogalmazva"...
2012. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!