Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb magyar hírportál?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amelyen mindenféle hírek vannak kategorizálva.

Ismerek jó néhányat, csak arra lennék kíváncsi, hogy az emberek melyik oldalakat tartják a legjobbaknak.


2012. okt. 23. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Origo vagy Index? És ezeken kívül milyen hírportálokat ajánlanátok?
2012. okt. 23. 14:51
 2/6 anonim válasza:
42%

Nekem az index áttekinthetőbb, de az origot is szoktam nézni.

Esetleg sg.hu de az inkább ilyen tudományosabb oldal xD

A kurucokat kerüld az a lényeg :D

2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudományos is érdekel, megnézem :)

nyugi, azokat kerülöm nagy ívben :D :))

2012. okt. 23. 15:08
 4/6 A kérdező kommentje:
na ez az sg.hu pont nekem való :D nem is hallottam még róla :/
2012. okt. 23. 15:10
 5/6 anonim válasza:
10%

A Magyar keresztény embereknek a kuruc.info az ajánlott hírportál! Egyéb, a magyar nyelvet használóknak, origo.hu, index.hu, rtlclub.hu, startlap.hu, sg.hu, hír24.hu, hirstart.hu hírportálok segítségével süthetik ki az agyukat!

További, nehezebb kérdésekben is szívesen segítek!

Tisztelettel:

Tódor

2015. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kukorika ***** válasza:
Szerintem manapság Index, HVG, 24ponthu, 444, 168 óra, Portfolio és Napi... a Mandiner, Propeller és az Origo rég a fideszmaffia propaganda mocska lett... a többi meg köztudott (888 stb)... tehát az nem baj ha jobbos valami, mert jobbról is lehet viszonylag objektíven látni, ahogy balról is lehet tévedni és vica verse... a baj az, ha valaki elkezdi nyomni szarbán maffia megrendelésre az aljadék hazudozást... persze hálisten totál átlátszó mindig, szóval csak agyhalott zombik szopják be, értelmes ember átlát rajta, akárhogy erőlködnek... Vidéken ahol egyszerűen a kormánymaffia elzárta a külvilágtól főleg az időseket ill szegényeket, net nincs, sem objektív hiteles sajtó... ott minden településen vannak Nyomtassteis pontok, ahová önkénteesek mindig pakolnak le Nyomtassteis lapokat... be is lehet szállni ha van netje és nyomtatója valakinek és VALÓS, IGAZ információkat akar a nép tudtára adni... a Nyomtassteis összefoglalja minden nap a fontosabb érdemi objektív és IGAZ híreket... propaganda sajtóban még arra sem ügyelnek, hogy ne lepleződjenek le minduntalan, hiszen van kb 200 orgánum, MINDNEK UGYANAZ A TARTALMA, MÉG A CÍMLAPJA IS!!! Az orbánmaffia saját magát ajnározza sorosozik és migránsozik... ennyiben kimerül a nagy "tudásuk", és ebben az a döbbenet, hogy ki tudták építeni úgy a feudális hűbéres rendszert az országba, hogy nem is kell ennél több, mert a hülyék nem is nézik, eleve szövegértésük sem nagyon van, azt veszik igaznak amit a pap mond vagy a nagyuraság (aki zömmel a fizeSS maffia polgármestere)... az értelmesebbje meg ha látja is hogy kamu az egész, azt mondja, nem ugrálok, mert még az a kis közmunkám is oda lesz és lapít... ilyen ma ez a pokolország... Budapest már nagyjából észheztért végre... hálisten, tíz év orbáni rémálom és pokol után... hátra van a vidéki magyarság felébresztése...
2019. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!