Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom se a jelszómat, se...

Nem tudom se a jelszómat, se az e-mailcímemet, egy már 5 éve nem használt regisztrációhoz. Hogy juthatnék hozzá?

Figyelt kérdés
Fontos lenne letörölnöm. Viszont semmire sem emlékszem már. 2008-ban csináltam, de se a jelszó, de az e-mail cím nem jut eszembe, és minden lehetséges dolgot kipróbáltam már. Mit tegyek?

2012. okt. 23. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye most viccelsz???


Ha csak a jelszót nem tudnád, akkor sem lenne esélyed. Így meg hogy az emailcím-et sem tudod, akkor hogy álljon neki bárki is? Még is melyiket szeretnéd törölni? Biztos ami biztos, mindet??? Gondold már végig milyen hülyeséget kérdeztél!

2012. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére a kérdés értelmetlen, így segítséget sem tud adni senki, nyugodt lehetsz...
2012. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kilroy válasza:

Ha egy traktor 567 nap alatt szánt fel 62 kg lekváros kenyeret, akkor egy Kamaz hány nap alatt hoz el valahány kopasz farkast, és üvöltenek a samponok?

Kábé...

2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel az már nem is létezik. Egyes szolgáltatók 3 belépés nélküli hónap után automatikusan törlik a fiókot, és nem állítják vissza.
2012. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 év alatt törötlték és vki újraregelte, szal 4 év alatt vagy más regelte vagy tudod újra regelni. Freemailt legalábbis
2013. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A törölt regisztráció újra soha többé nem regisztrálható, így ez bukta!
2013. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!