Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elerni, hogy minel...

Hogy lehet elerni, hogy minel tobb kovetoje legyen az embetnek az Instagrammon?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom,tegyek fel normalisabb kepeket,amiket szivesen neznek masok is.De engem az erdekelne,hogyha van par kovetom,abbol hogy lesz tobb?Tulajdonkeppen ismeroseim kerestek ram de idegenek hogy latnak meg engem?Gondolom ha ram keresnek...de ezen kivul,miutan nem ismert szemely vagyok,hogy megy vegbe a folyamat,hogy elkezdjenek szamomra ismeretlen emberek is kovetni?Pl arra gondolok,ha mondjuk egyik kovetomnek tetszik az egyik kepem,akkor ezt latjak az o kovetoi,es kozuluk akkor likeolhatnak,majd kovethetnek engem is?Ez mar ott megbukik,hogy en egyik ismerosomet sem latom,h ki kinek a kepet likeolja...Akkor meg,hogy megy ez?
2012. okt. 23. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
tegyél ki a képpel kapcsolatos cimkéket. # után írsz valamit, mondjuk ha csinálsz egy képet szegeden, akkor odaírhatod, hogy #szeged, de akár, hogy #hungary, #magyarország, szinte bármit, vagy hogy valami poénos kép, akkor #funny, erre harapnak, és többen is belájkolják a képed.
2012. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is új vagyok instagramon, ha gondolod követhetnénk egymást!:)
2012. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!