Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Jelenleg Németországban...

Üdv! Jelenleg Németországban tartózkodom. És sajna bele estem abba a hibába hogy letöltöttem, de csak később tudtam meg hogy ez elég költséges lehet. Szerencsére nem túl sokat töltöttem (kb 1 GB) és nem is torrent-ről. Számítsak valami büntetésre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 04:28
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Pont hogy a torrentel nem tudnak mit kezdeni. Haver is kint él németbe már egy éve, torrentezik agyba-főbe magyar trackereket használva és mégis sehol semmi. Munkatársa meg letöltött vagy két-két zeneszámot a youtube -ról, és máris megvágták €1000 -ra a kinti sünök.
2012. okt. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én is itt élek, nem merek letölteni. több embert is ismerek, aki, ahogy az előző hozzászóló is írta, ezres nagyságrendű bírságot kapott.

én nem merem megkockáztatni a dolgot, sem torrenten, sem máshogy. jobb a békesség. mire hazamegyek, családtagjaim letöltik amiket szeretnék, és kihozom merevlemezen.

azonban nem biztos, hogy téged éppen elkapnak, van aki évekig töltöget innen-onnan, és nem büntették még meg, van aki egyetlen zeneszám miatt kapta is a csekket.

most nincs más dolgod, mint megszabadulni attól, amit letöltöttél, az előzményekből is töröld, aztán várj, és remélj :)

2012. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hát reménykedek.
2012. okt. 27. 09:59
 4/8 anonim válasza:
elég régi kérdés, de megbüntettek? én se tudtam erről a törvényről és letöltöttem kb 6gb. most aggódom eléggé, hogy nehogy baj legyen. esetleg arról tudtok, hogy minden letöltés beletartozik, vagy csak a torrent? pl netmozi-com-ról tudok letölteni úgy, hogy ne büntessenek meg?
2013. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem kell parázni, rengeteg ilyen kamu ügyvédi iroda van németroszágban akik ezzel szórakoznak.Nekik ha javonta pár 10 embert le tudnak húzni 1000 euróval már megérte.
2014. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vőlegényem 3, 5 éve dolgozik kint , 2 napja büntették meg torrentezés miatt szerencsére csak 100€ -ra .
2015. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha befizeti akkor meg is érdemli.Mint írtam rengeteg ügyvédi iroda alakult erre, vagyis szépen lehúznak egy csomó embert.Ha már van egy balek is aki fizet már megérte nekik :D
2015. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem fizeti be ! Nincs mit ... Kiderült , hogy ez egyfajta vírus volt o.O ! Nincs gáz !
2015. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!