Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki melyik a legjobb...

Valaki melyik a legjobb mobilnet? Ami korlátlan és elég gyors és lehet jól torentezni? (filmet letölteni, online tévét nézni)?

Figyelt kérdés
Most a diginél vagyok de szar,és 5-rugot fizetek,szinte a semmiért,a telenór hálozatott használja .Munkás szálon lakunk és más választás nincs csak a mobilnet,vagy a wifi hack,az is jó lenne,ha tud valaki akkor segítsen!Örök hálám mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 25. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

A mobilnetet alapvetően nem erre (szórakozás ezerrel) találták ki, így ezek korlátozottak. Adatforgalom részről is, és a torrent is sok esetben tiltva van. Ezek miatt a letöltések és az online tartalom vagy streamek nézése is nehezen megoldható.

Egyik szolgáltatónál sem lesznek olyan nagy kedvezmények, hacsak nem aránytalanul magas árat nem vagy hajlandó érte fizetni (a tiltások akkor sem oldódnak fel, csak nagyobb lesz az adatforgalmi limit).


A wifi hack pedig felejtős, nem így működik.

2012. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Hát amennyire én figyelem, a telenor hypernet ár/teljesítménye jó most. Mint előző hozzászólásban írva volt, nem vennék rá ciánt, hogy pl. torrentezést vagy más fájlmegosztást direkt letiltanak. Van havi +990-ért 100GB letölthetőség, de ez csak éjjel használható.

Nézd meg ezeket az oldalukon, meg a lefedettséget is.


Sajnos sok helyen csak lassú mobil net elérhető. :(

2012. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz régebbi a kérdés de válaszolok: Már van a Telenornak korlátlan hipernetes mobilinternetje, ami még gyors is. Ha jól tudom van rossz hír: 30.000Ft kötbér vagy előfizetés. Ezt már nem pontosan tudom.
2013. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!