Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért butítja le a Youtube a...

Xy21xy kérdése:

Miért butítja le a Youtube a feltöltött HD videóm?

Figyelt kérdés
Van egy videóm aminek a minőségi eszméletlen gyönyörű és részletes ha megnézem gépen VLC Playerral vagy bármivel Sony Vegas-al készítettem de ha felteszem youtubera elromlik ez a nagyon szép pontosság kicsit kipikszelesedik és romlik a minőség. Amit simán eltudok olvasni írást a videóba gépen nézve azt nagyon nehezen vagy csk azért tudom elolvasni mert tudom mivan oda írva. Valakinek valami tipp? NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM
2012. okt. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően valamelyest tömöríti, és a fájl kiterjesztését is megváltoztatja. ezért a minőségbeli romlás. Persze ez csak az én tippem.
2012. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

Amikor youtube-on megnézed, akkor ott HD felbontásban nézed?

Illetve rögtön feltöltés után nem is tudu HD felbontásban nézni, csak pár perc múlva.

2012. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen Hd-ban nézem vissza. De akkor is nagyon észre veszem én.
2012. okt. 26. 16:11
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
És nem állítasz be olyanokat, hogy javítsa a remegést, stb.?
2012. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!