Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mennyire lenne a...

Szerintetek mennyire lenne a létjogosultsága egy hasonló (kérdezős-válaszolós) oldalnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van 4-5 hasonló próbálkozás amik együtt sem teszik ki a gyik forgalmának 5%-át se.

De a nagy létszám/névtelenség miatt egyre gyakoribb a desktruktív válasz vagy csak szimpla "trollkodás".

+Brutálisan tele van zsúfolva reklámmal.


Imádom a gyakorikérdéseket! Hatalmas ötlet, sokan ismerik, gyors választ kapsz a kérdéseidre. egyszerü-nagyszerű!

csak kezd elszemetesedni. :S

azt gondolom, hogy többet is ki lehetlne hozni egy ilyen oldalból, ha nem csak a reklámfelületek kiadása a cél.

Mit gondoltok?



2012. okt. 27. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy reklámblokkolót kell telepíteni, és sem ezen, sem más oldalon nem fogsz ilyet látni. Enélkül nem tudnak most az oldalak megélni, így szükséges rossz ezt nézni, ha akarod. Ha nem, letiltod.


blokkoló nélkül:

[link]

blokkolóval:

[link]


A többiről: trollok mindenhol lesznek. Gyakrabban kellene azokat a moderátorokat cserélni akire sok panasz van, és akkor hatékonyabb lehetne a moderálás. De akkor meg az lesz a panasz, hogy miért nem lehet kérni, véleményt kérni oldalakról, mert a reklám miatt törlik, miért nem lehet véleményt nyilvánítani, stb... amiről most is panaszkodnak itt.

2012. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs létjogosultsága.

A másik 4-5 próbálkozás sem jött be.

Az elszemetesedés ellen szerintem is tenni kellene valamit, de nem tudom hogy mit lehetne...

2012. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!