Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok képet feltölteni...

Hogyan tudok képet feltölteni a weheartit.com oldalra?

Figyelt kérdés
Már regisztráltam és azt a bővítményt is letöltöttem (a címsor mellett ott a szívecske), de hiába kattintok rá, nem jelenik meg semmi. Most akkor mi van??
2012. okt. 27. 15:01
 1/1 anonim válasza:

nem mindegy,hogy milyen oldalon vagy éppen :)

facebook-on,twitter-en,tumblr.-en,lookbook.hu-n vagy anywhere!-n kell éppen úgymond tartózkodnod,aztán kell csak 'bekapcsolni' és miután az megvan,azokon a képeken,amiket feltölthetsz,meg fog jelenni egy rózsaszín keret.egyszerűen csak beleviszed a kurzort a képbe,és automat. ki fog jönni a feltöltéshez szükséges adatok kitöltése.

(ha nem érted,hova mit kell írni,itt egy kis segítség:

az 1. sávba a kép címét,a 2.-ban azt kell kiválasztanod,hogy melyik albumodban jelenjen meg a kép(ha nincs albumod,vagy egyikben sem akarod,hogy legyen,hagyd úgy,ahogy van), a 3.-ba pedig a címkéket)


remélem segítettem :)

2013. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!