Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem találja a laptopom...

Speed-L kérdése:

Miért nem találja a laptopom a wifimet?

Figyelt kérdés

Az asztali pcmre rákötöttem egy routert és simán megy látja a teló is minden oké,de a laptopom az nem találja a jelet és azt írja ki,hogy a vezeték nélküli kapcsolat jelenleg nincs engedélyezve.


Már próbáltam mindent amiről csak tudok,légyszives segítsetek,hogy mégis hogyan lehet engedélyezni?


A laptop egy samsung rv510.


És én sehol sem találtam rajta kapcsolót a wifinek:P



2012. okt. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Driver fent van? Fn + F9-et próbáltad?
2012. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:

Az FN+F9 gombok együttes megnyomásával kapcsolod ki/be a Wireless-t :) És persze az sem árt, ha fel van telepítve :)


De ez mondjuk fent van a samsung weboldalán is a felhasználói kézikönyvben, sőőőt, van ott egy kis videó is hozzá, a gyengébbek kedvéért :)

2012. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen van fent driver és próbáltam az fn+f9 de nekem semmi sem történik olyan mintha csak az 1 gombot nyomogatnám
2012. okt. 27. 17:48
 4/4 A kérdező kommentje:
ha frissíteném az illesztőprogramokat az javíthat valami a helyzeten...bár azt írja,hogy azok naprakészek.
2012. okt. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!