Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet laptopra? Sürgős!

WixyLady kérdése:

Mobilinternet laptopra? Sürgős!

Figyelt kérdés

Melyik szolgáltató jobb? T-mobile,Telenor vagy Vodafone? És a szolgáltatón belül melyik csomag? Videónézésre,filmnézésre és böngészésre kéne leginkább..kb. 5000Ft-ot szánnék rá. 3-mat néztem..ezekről tudtok véleményt adni?

1. [link]

[link]

3. Telenor hipernet 21..bár az már drága kicsit..végső esetben lenne ez..Segítsetek!!


2012. okt. 28. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a hipernetet ajánlom
2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 28. 10:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon jól működik:

Vodafone Internet nonstop, USB modem (Broadband eszközzel).

2012. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2012. okt. 28. 14:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Már nem létezik Telenor Hipenret 21 csomag. [link] Most már csak ilyen hipersz@r van hogy az alaphavidíjon felül kell kérni plusz pénzért Pl a korlátlan böngészést.
2012. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na ezt jó tudni.Köszi h szóltál :)
2012. okt. 28. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:

A Vodafone hálózat lefedettsége a legjobb jelenleg azt országban, van HSDPA (szélessáv) és szuper szélessáv is (HSPA). Megfelelő eszközökkel ezek elérhetők.

[link]

2012. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2012. okt. 29. 14:03
 10/14 anonim válasza:

nekem eddig ez volt: [link] de kb arra volt jó hogy böngész, de ha már videót is néztem a youtubon akkor minden hónapban 24.e tájt lekorlázota a netet következő hónap 8.áig hogy a facebookot is alig töltötte be, videót nézni nem lehett sőt még a képeket is egy csomó idő volt amíg betöltötte. szóval nekünk az a 8 GB kevés volt így váltottam erre:

[link] ez már 16 GB és csak 490 ft több az előzőnél ami 6500 ft volt ez pedig 6990 és ezt már tényleg lehet szinte mindenre használni. először én is a legkisebb csomaggal kezdtem valami 2000 ft ossal , de 1 nap után bementem hogy tegyek eggyel nagyobb csomagba ami 4050 ft volt a relax net m, de kb. 1 hónap után váltottunk arról is mert baromi lassu volt és videot sem lehetett nézni. ezután lett a relax net L, de mint fent említettem ezt minden hónap lekorlátozták adatforgalom túllépés miatt így lett a mostani Net n roll m. ezzel meg vagyok elégedve, igaz nem a legolcsóbb, de legalább mobil és vihetem magammal akárhova (albiban lakok), nincs be és kikötési díj...

2012. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!