Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet azt állítani valahogy...

Be lehet azt állítani valahogy, hogy ha e-mailem jött azonnal megjelenjen a monitoron függetlenül attól hogy éppen mit csinálok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha használsz levelező klienset (Outlook Espress, Mozilla Thunderbird), megnyitod és leteszed a Tálcára, akkor a jobb sarokban kis boritékkal jelezni fogja. Közben böngészhetsz, játszhatsz, bármit lehet.
2009. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefox-om van.

Köszi a tanácsot!

2009. aug. 10. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mozilla Thunderbird nagyon jó erre.
2009. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem írtad, hogy milyen levelező programot használsz, de ha épp gmail, akkor töltsd le a Gmail Notifier-t.
2009. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
freemail
2009. aug. 10. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem jutsz sokra, készits inkább Gmail-es postafiókot magadnak: [link] Aztán a onnan a Beállitásokban POP3, SMTP-t állítsd be. Végül töltsd le innen a Thunderbirdet: [link] Itt állitsd be a Gmail postafiókot: pop3.gmail.com, illetve smtp.gmail.com. Mind a két helyen (webesen, vagyis böngészőn keresztül) és a levelezőben is megjelennek a leveleid. Nekem nagyon bejött.
2009. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy egy szmokingos inas tálcán hozza be a leveledet, és azt mondja, hogy "Your mail, sir! (madam), megkaphatod, ha letöltöd az Incredi mail levelezőprogit, ingyenes. A meglévő levelezőkliensedhez kell a beállításokat elvégezni. Sok sikert!
2009. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Hallgass arra, aki fentebb javasolta, hogy térj át gmailre. Én is freemailes voltam, de volt, hogy nem kaptam meg leveleket, meg sok volt a spam. Most a gmailesre átirányítom a freemailes leveleimet, és a Notifier jelzi, ha levelem jött.

2009. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!