Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A partypoker.com-on és a...

A partypoker.com-on és a pokerstarts.hu-n is le lehet tölteni ingyen pókerszoftvert, de utána létre kell hozni egy számlát. Akkor ez most igazi számla, és csak valódi pénzben lehet játszani?

Figyelt kérdés
Mert több ismerősöm is mondja h ők ide regisztráltak és ingyen pókereznek dehogy amikor számlát kell létrehozni?Nem értem,vki világosítson fel légyszi!
2009. aug. 10. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen ez is csak egy félrefordítás a sok közül.


Angolul amikor regisztrálsz valahova ilyesmit kell megadni: "Account name:". Ennek a jelentése "számlanév". Innen jött át a magyarba a regisztrálásnál "bejelentkezési név" (ami szerintem helyesebb és értelmesebb is) helyett a "számla" vagy a "számlanév".


Account=számla, regisztrálásnál értelmesebb fordításban bejelentkezési név/azonosító.


Tehát amikor számlát kell létrehozni egyszerűen csak regisztrálni kell.

2009. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért kell létrehozni számlát, mivel lehet pénzben is játszani! Fix limit, No limit/pot limit, vagy játékpénz!Én csak játékpénzben szoktam, barátom pénzben is, nekem ahhoz nincs bátorságom..
2009. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!