Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a hardvera...

Mennyire megbízható a hardverapró?

Figyelt kérdés

Akad egy illető, elég jó áron tudnám nála összerakatni a gépem. Az a baj,hogy előre kéne utalnom, és rá pár napra tudnám átvenni. Ugye van ott a PH megbízhatóság, és neki 2 pozitívja van, amit akár ő maga is írhatott.

Szerintetek megéri azt a 10ezret, amivel olcsóbban megkapnám nála a dolgokat?


2012. okt. 28. 20:02
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

össz vissz 10 ezer? mekkora arányban? mert pl .200ezer és felette aligha éri meg ismeretlenél vásárolni


amugy hardverapro menyire megbizható ez semmit nem jelent oylan mintha azt kérdeznéd árgép vagy árukeresö menyire megbizható:) nem hiába vanak ott is megbizhatósági jelzök is


2 pozitiv az semmi szerintem én biztos nem vásárolnák nála...


10ezret meg ammugy máshogy is meglehet sporolni talán:P

2012. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem össz-vissz 10k, annyit meg is kockáztatnék.

kb. 170k-ról van szó, még ha nem is egyben fizetném.

Inkább ki is,hagyom vásárolok megbízhatóbb eladótól. :)

2012. okt. 28. 20:31
 3/6 Komplikato ***** válasza:

Akik ott megbízhatóak, még aki keveset szokott árulnia, annak is több száz megbízhatósági pontja van, és többségüknek nem kell előre utalni sem.

Ennek semmi köze az oldal megbízhatóságához.

2012. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:

OFF: "oylan mintha azt kérdeznéd árgép vagy árukeresö menyire megbizható"


Ezt inkább ne feszegessük. :)

2012. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az árukereső és az árgép nagyon messze áll a hadrveraprótól. Inkább az apród.hu-t vagy a jófogás.hu-t kellett volna felhozni példának.
2012. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megbízható.De mindenképpen olyantól,akinek elég sok pozitíva van,negatíva 1 db se legyen,s utánvéttel is lehessen tőle venni.Én egy laptopot vettem onnan,s állíthatom,hogy sokkal masszívabb,mintha pl.az Euronicsból vettem volna egy gagyit újonnan.
2015. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!