Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elrejteni az...

Idont know kérdése:

Hogyan tudom elrejteni az ip-m alapján kapott kordinátámat, lakhelyemet, meg ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nekem az a gondom, hogy felmegyek egy oldalra, majd, ha oda beírom az ip címem, az kimutat rólam mindent...

Hol lakok, kordinátáim, lakhely, stb...

Én láttam videókban, hogy másnak nem mutatja ki...

Routeres netem van... Mit tudok tenni? Ez így nem szép, hogy kimutatja... Semmilyen bűnözést nem csinálok, csak engem zavar, bizonyos okok miatt... ötlet?

Értelmes hozzászólásokat várok.



2012. okt. 28. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mutat ki semmi ilyesmit, a szolgáltatódat tudja egy adatbázisból és ennyi. Koordináták, lakhely... ne bohócokodj már irod itt a zöldségeket.
2012. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Komplikato ***** válasza:

A Googlemaps-nek volt ilyen béta funkciója, de csak megsaccolta a nyilvános wifi-k által összegyűjtött IP alapján, volt ahol fél városnyit tévedett. Le is szedték már rég.


El kell rejteni az IP-t VPN szolgáltatással vagy VPN dobozzal. Vannak más módszerek, de azok nagyon lassúak.

2012. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ide beírod az iP-d és meglátod, hogy kiírja a koordinátád...

1. kommentre válaszolva.

2012. okt. 28. 23:45
 4/8 A kérdező kommentje:

2.:


VPN-es módszer úgy is működik, ha pl. laptopról csinálom, ami wifivel kapcsolódik egy routerre? (nem logikus, de mégis megkérdem...)

2012. okt. 28. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Megláttam, kiirta a szolgáltatómat, annak levelezési cimét és a levelezési cimhez tartozó koordinátát.

Hozzám ennek semmi köze.

2012. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Country Code, Location, Postal Code, Coordinates, ISP, Organization, Domain"


Nekem ezt mind kiírja...


Ebből a "Location" és a "Coordinates" az, aminek nem örülök...

2012. okt. 29. 02:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érted hogy nem a tiédet irja ki? Mi nem világos ezen, hogy kell ezt neked megfogalmazni hogy megértsd?
2012. okt. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van red4me-nek! Az ip címnek egy része elárulja a hálózatot vagyis a szolgáltatódat! De a maradék része, ami az alhálózat azt az internetszolgáltatód állítja be, és ha úgy van kedve, akkor változtatja. Mint ahogy Te is tudod változtatni a routereden keresztül a géped belső ip címét.
2012. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!