Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges úgy törölni egy...

Lehetséges úgy törölni egy üzenetet Facebookon, hogy utána soha senki ne férhessen hozzá, nem hozza vissza?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy ha törlöm az üzeneteket, és mondjuk a pasim egy profi haccker vagy számítógépekhez nagyon ért, akkor ő valahogy visszatudja hozni az én törölt üzeneteimet, vagy ez már soha nem lehetséges. Van valami akaármi, ami tárolja a facebook üzeneteimet törlés után?

2012. okt. 28. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát soha nem tudsz valamit letörölni amit egyszer kiteszel. Ha pl. napi rendszerességgel menti az oldalt akkor amit archivál az megmarad neki. De pl. a google is tud hasonlót. De a legegyszerűbb ha meggondolod mit írsz ha már feltétlenül késztetést érzel.
2012. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van valami akaármi, ami tárolja a facebook üzeneteimet törlés után?"


igen a facebook adatbázisa minden egyes leütött billentyűdet eltárolja ha törölted hanem.



"mondjuk a pasim egy profi haccker vagy számítógépekhez nagyon ért, akkor ő valahogy visszatudja hozni az én törölt üzeneteimet,"


nem lehet hozzáférni, ha hozzátudna a profi hekker palid akkor már kaliforniába ülne heti 100ezer dolláros fizetéssel a facebooknál. de mivel épp itt b@szod át gondolom nem így van.

harmadik félnek nem adják ki az adatokat, hacsaknem valamilyen hatóság kéri.


úgyhogy hozzáférhetetlen;)

2012. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A facebook -ot az Anonymus se tudja meg hekkelni. És ennek a kérdésnek semmi köze sincs a programozáshoz!
2012. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!