Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil Internet visszamondó...

Mobil Internet visszamondó levél írásában, segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy visszamondó levél írásában, mert vissza szeretném mondani a Telenor mobil internet élőfizetésemet. Mai nap voltam bent egy Telenor-os üzletbe és elhajtottak azzal az ürüggyel, hogy csak telefonon vagy levélben lehet visszamondani...Mivel az ügyintézőt nem lehet elérni (állandóan foglalt mind) megszeretném próbálni Fax-on.

2012. okt. 29. 15:15
 1/7 Egerecske ***** válasza:
Olyan nincs hogy csak telefonon, ha lejárt a szerződés bemész egy telenor üzletbe és intézkedsz.
2012. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm...idézem a srácot a Telenor üzletből "sajnos itt nem lehetséges visszamondani csak telefonon vagy levélbe"


Lejárt már a hűségidőm.


Esetleg valamit tudnátok mondani mi álljon a levélbe?

2012. okt. 29. 16:12
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
Viszonteladónál voltál vagy "rendes" telenoros üzletben?
2012. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
viszonteladó
2012. okt. 29. 16:17
 5/7 Egerecske ***** válasza:
ljárt a szerződésed,, nem tarthatnak vissza,, persze szerződést megkötni személyesen is lehetett,, ne hagyd magad,, én ano vissza montam, személyesen,, igaz h nem kötözködtek
2012. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor menj be egy rendes telenoros ügyfélszolgálatra és ott el tudod intézni személyesen.
2012. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nadetényleg ***** válasza:

Simán megírod, hogy Tisztelt Szolgáltató, a mai nappal az alábbi előfizetésemet lemondom.

Telefonszám:...,

Ügyfélszám:...

Üdvözlettel,

név, cím, dátum

2012. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!