Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetezni mobilról külföldön?

Internetezni mobilról külföldön?

Figyelt kérdés
Vajon mennyire "terheli" meg a pénztárcám, ha külföldről használom a szolgáltatóm (T-mobile) adatforgalmát a mobilomról? Egyáltalán lehetséges? A T-mobile-nál megpróbáltam utánanézni, de ott a díjcsomagom információi között (előfizetéses vagyok) alapból csak az az opció létezik hogy "internet belföldön" ennyi és ennyi mb. Ugye gondolom mindenki ismeri a T-mobile internet szolgáltatását, ha az adatforgalmam el is érte a díjcsomagomban foglalt mennyiséget, akkor is tudok tovább internetezni csak nagyon lelassítják, szóval ami amugy 3 mp lenne az lesz 15 mp, lényegében erről van szó, túlforgalmazási díj pedig nincs. Szóval lehet, hogy nem is engedné használni külföldön? Ha mégis, akkor egy minimális facebook használat vajon mennyibe fájna? :) Ha valakinek volt e téren tapasztalata, tudna segíteni? A válaszokat előre is köszi!!
2012. okt. 30. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfizetésesnél pl két nap után kedvesen rádtelefonálnak, hogy a számlád átlépte az 50000Ft-ot. Napi(!) tizen-huszonezer, akár 3mp is. És ott 0.facebook.com sincs.
2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ajjaj!!! :-D lehet hogy hanyagolom akkor. te ezt biztos forrasbol tudod? en is hallottam remtorteneteket csak tudni akartam mennyi lehet a valosagalapjuk. azt gondoltam h mondjuk egy pár perces netezes alkalmaval olyan 500 ftot kb tuti hozzacsapnak a szamlahoz de el nem tudnam kepzelni hogy 3 mp valoban 10 ezreket generalna. köszi a választ :-)
2012. nov. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!