Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az admini rangok...

Facebookon az admini rangok mit jelentenek, melyik mire jogosít?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy oldalt és megtettem másik 2 felhasználót adminnak. Moderátori rangot adtam nekik. Ez mire jogosítja őket. Én manage vagyok. Ezzel gondolom mindenhez jogosultságom van. A többi rang azok mire valók? Le vannak írva, de rossz angolos vagyok

2012. okt. 31. 07:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Manager - akármit megtehetsz, akár kirúghatsz vagy bevehetsz új tagokat is. (Érdemes vigyázni ezzel a fokozattal, mert ha valakit managernek állítasz be, az téged is simán, végérvényesen kirúghat! Aztán jön majd az újabb kérdés gyakorira, hogy hol találsz Facebook rendszergazdát, mert ellopták az oldaladat...)

Content creator - neki minden joga megvan, írhat, törölhet, stb, csak épp az adminisztrátori beállításokat nem módosíthatja. Ilyennek érdemes beállítani minden más admint. Ezzel ugyanúgy kiírhatnak bármit az oldalra, csak épp nem tudnak sem téged, sem mást kirúgni az adminok közül.

Moderator - ő csak moderálni tud, tehát tartalmat törölni, vagy hozzászólni, de közzétenni az oldal nevében nem. Ilyet csak nagyobb oldalnál érdemes alkalmazni, és általában nem sok önként jelentkezőt fogsz erre a posztra találni, mert ugye ki akar csak másokat felügyelni, úgy, hogy mellette nem tehet közzé?

A másik kettő meg reklámokat készíthet, és a statisztikát megtekintheti, és semmi több.

Általában egy oldalra egy manager szükségeltetik, esetleg kettő, ha van olyan még, akiben MAXIMÁLISAN megbízol. Tudod... ő simán megtehetné, hogy kitesz téged. Meg belátásod és a szükségletek szerinti mennyiségű content creator. Moderator meg a másik kettő nem igazán kell.

2013. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!