Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - Hogyan állíthatom...

Facebook - Hogyan állíthatom vissza a "Kérdés létrehozása" és a "Fájl megosztása" opciókat az üzenőfalon?

Figyelt kérdés
Ezek az opciók tegnapról mára eltűntek. A csoportoknál megmaradtak ezek a lehetőségek, ezért gondolom azt, hogy valahol újra be lehet állítani - bár semmit sem állítottam el. Keresgéltem itt a kérdések között, de nem találtam ilyen vagy ehhez hasonló problémát. A segítséget köszönöm.

2012. okt. 31. 15:00
 1/1 Pistee válasza:

"You can ask questions on Pages, events, and groups. You can't ask questions from the top of your News Feed anymore. You'll still be able to see questions you've asked in the past by going to your activity log."


Azaz az oldalakon (üzleti), az eseményeknél és a csoportoknál lehet már csak kérdést létrehozni.


/Facebook Help/

2013. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!