Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok csatlakozni...

Hogyan tudok csatlakozni tabletről internetre ha azt írja ki hogy azonosítási probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vettem egy arnova 7b G3 tabletet!És szerettem volna csatlakozni az internetemhez!a jelszavat is tudom!ba is írtam a wifihez!kiválasztottam a saját netünket is! ésazt írja ki hogy azonosítási probléma

#internet #tablet #hálózat #net #wifi #arvona #arvona7b G3
2012. okt. 31. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ott gond lesz azzal a jelszóval. Érdemes a routerből közvetlenül kiírni és akkor tuti stimmelni fog. Olyan probléma jön még elő (legalábbis androidos telefonoknál), hogy az encryption nincs beállítva ezekre az eszközökre, az encryptionnek TKIP/AES-nek kell lennie, hogy a laptopok és az okostelefonok (táblagépek) is menjenek rajta.
2012. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2012. nov. 3. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!