Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani?...

Hogyan tudom visszaállítani? A többi lent.

Figyelt kérdés
Valamivel "sikerült" letöltenem a sweetim nevű programot, amit nagy nehezen már töröltem a gépemről. Viszont azóta, ha új lapot, vagy további lapokat szeretnék megnyitni a mozilla firefox ablakán belül, nem az alapértelmezettnek beállított (google.hu) kereső jelenik meg, hanem a sweetim keresője. Valaki tud segíteni, hogy minden új ablak megnyitásával, mindig az általam beállított oldal jelenjen meg, ne ez az idegesítő borzalom? Köszi előre is.

2012. okt. 31. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Sztem meg lehet oldani rendszervisszaállítással, de nem biztos. De a tuti ha újratelepíted a géped :D
2012. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alapértelmezet keresőt és kezdő oldalt bármelyik böngészőn be tudsz állítani... és nem bonyolult törölni se... a program filesbe települ autómatikusan :D
2012. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma 21:18 tudom, köszi, de azt hiszem nem érted, mi a problémám, lehet rosszul fogalmaztam. A program (sweetim) már nincs a gépen, mindenhonnan (a böngésző kiegészítőiből, vezérlőpultból és program files-ból is) töröltem. Nyitóoldalnak a google.hu van beállítva, ha indítom a böngészőt, az is fogad, viszont ha a böngésző ablakán belül új lapot szeretnék nyitni, azon már a sweetim keresője jelenik meg, bármit is csinálok. Remélem így tisztább.
2012. okt. 31. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma 04:02 igen, én is ezt tettem, de köszönöm a segítséged!
2012. nov. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!