Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPS szolgáltatás. Utánanéztem,...

Kelemen Miklós kérdése:

VPS szolgáltatás. Utánanéztem, négy versenyző maradt, a többit kizártam már. Melyik a legjobb? Az árak ezeknél nekem már elfogadhatóak, más szempontok érdekelnének. Www. Vpsszerver.eu www.vps1.hu www.virtualisszerver. Co www.vpsszerver. Net

Figyelt kérdés

Webfejlesztéssel foglalkozom, és van egy pár ügyfelem, akiknek tárhelyet is szeretnék szolgáltatni. Ezen kívül pár dolgok futtatni távoli szerveren. Fontos a megbízhatóság. Így kézenfekvő, hogy VPS-t béreljek. Utánanéztem és megkérdeztem pár embert, akinek vannak tapasztalatai.4 versenyző maradt, a többit kizártam már. Melyik a legjobb? Az árak ezeknél nekem már elfogadhatóak, más szempontok érdekelnének.

Www.vpsszerver.eu

www.vps1.hu

www.virtualisszerver.co

www.vpsszerver.net


2012. okt. 31. 23:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!