Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki? Mobil interne...

Segítene valaki? Mobil internettel és LOL-al kapcsolatos probléma!

Figyelt kérdés

Sziasztok, Mivel új lakásba költöztem ahol még vagy 2-3 hét mire bekötik a netet ezért mobil internetet használok T-mobilos 4 gigásat. Ez a 4 giga nagyon hamar lefogyott aztán lekorlátozták de még úgy is tudtam a League of Legends-el (LOL-al) játszani. Aztán egyik nap volt olyan hogy 2000 meg 5000 is volt a ping-em játék közben ami a bekorlátozott nettel amugy 100-as pinggel még tök jól el játszottam . Aztán aznap nem is bírtam játszani, másnap megnéztem és már jó volt megint 100-as ping és tök jól ment minden. Aztán most megint ez van hogy nem tudok játszani mert sok ezres ping van pedig semmi nem változott még 2 hétéig van internet a bekorlátozott mobilnetemen ugyhogy ha valakinek van valami ötlete írjon légyszi. A háttérben semmien program nem használja a netet semmi frissítés semmi rejtett progi, mindent kikapcsoltam a feladat kezelőben. A facebookot is elbírja egyébként az internetem szóval nem értem mi ez hogy igyik nap jó másik nap nem , aztán vissza áll megint jó pár napig és megint mintha semmi net nem jönne ha lolozni akarok. Ja és amikor speed testet csinálok először nagyon sokáig tart és egy nagyon magas ping jön ki de aztán emgcsinálom újra és már egy elfogadható (a korlátozáshoz képest normális) jön ki. Valaki segítsen mert nincs pénzem arra hogy egyfolytában feltöltsem a mobil netet de mivel tudom hogy működött így is a legu of legends ezért jó lenne ha tudnátok valami okosat mondani mert már két napja nem áll helyre ez a probléma (az új patchet meg felraktam egy haveromnál akinek rendes nete van és azután is működött itthon a mobil nettel)


Előre is köszönöm mindenkinek aki tudna segíteni !


2012. nov. 1. 13:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!