Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-mobile-os mobilnetem van és...

T-mobile-os mobilnetem van és mindig átvált a jó HSPA-ról EDGE vagy UMTS hálózatra. Mit kell csinálnom hogy mindig HSPA-n maradjon?

Figyelt kérdés
Az EDGE nagyon lassú az UMTS meg semmilyen, azaz nem tölt semmi se fel, se le. Ilyenkor leállnak a letöltéseim is(Ismeretlen hálózati hiba) és kezdhetem őket elölről. Amúgy is nagyon lassú a net (128 kbps) mert nem korlátlan és hamar kimerítem. Mit kell csinálnom hogy mindig HSPA-n maradjon?

2012. nov. 1. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz egy keresel egy helyet ahol van normális lefedettség.


A tisztán látás végett:


GSM (2G) - ennek a része az EDGE

UMTS = 3G -ennek a része a HSDCH csatorna ( ami a HSPAt lehetővé teszi), tehát a HSPA a 3G ( UMTS ) része


Ha a telefon átvált azt nem jó szántából teszi, hanem azért mert a hálózati körülmények ezt okozzák.


Próbálkozhatsz "csak 3G" beállítással ha támogatja a telefon, de ha rossz a lefedettség az lesz az eredmény,hogy már EDGE-re sem fog átváltani a telefon, hanem ott marad a "semmi" közepén.

2012. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!