Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung Star 3 készülékem...

Samsung Star 3 készülékem van. Egyik ismerősöm beszélt nekem egy honlapról, ami magyar, és samsung készülékekkel foglakozik. Olyan, hogy ki lehet válsztani a telefon típúsát, és rngeteg klassz dolgot lehet rá letölteni. /BŐVEBBEN ALUL? /

Figyelt kérdés

Biztos,hogy nem a SamsungApps,meg ehhez hasonló weblapok,mert azok főleg Androidos kütyükkel foglalkoznak.Ez az oldal viszont mindenféle Samsung eszközzel.

Nagyon nagy szükségem lenne rá,hogy feldobjam kicsit a telefont,mert szinte semmi nincs rajta.Ugye ez a típus,nem egy szuper okostelefon,hanem egy alap érintőképernyős TouchWiz platformos telefon.Valaki nem ismeri ezt az oldalt? Aki igen,az adja meg nekem a linket,vagy a címet.Köszönöm!


2012. nov. 1. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
zedge.net?
2012. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt én is ismerem,de nem hiszem,hogy arról lenne szó,mert írtam,hogy az magyar oldal,és a Zedge az nem magyar :/
2012. nov. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!