Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tehetném népszerűvé a...

Hogy tehetném népszerűvé a honlapom?

Figyelt kérdés
Csináltam egy honlapot, sok időt belefektettem, de nem látogatják túl sokan. Szerintetek hol tudnám reklámozni? PÉNZT NEM AKAROK ADNI SEMMI KÉPPEN!!! De légyszi értelmes válaszokat adjatok.

2012. nov. 1. 16:29
1 2
 1/12 barbee99 válasza:
Facebook, azt elég sokan is látogatják... Pl:Küld el az egyik baratnödnek,és ő továbbküldheti azoknak akik szeretnek ilyeneket.. és így tovább ..
2012. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
próbáltam már a facebook-ot nem igazán sikerült. Valami más?
2012. nov. 1. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Kezdhetted volna azzal a reklámozást, hogy ide beírod a címét.

Plusz akkor tudunk adni személyre szabott tanácsot.

G.

2012. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
harrypotter7fan.5mp.eu
2012. nov. 1. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt? sehogy.

Eleve a kinézet egy ízléstelen posvány. A sok rikító színtől szemrákot kap az ember. Mikor azt mondtam "sok időt belefektettem" én egy igényes szép oldalra számítottam de ez egy vicc. Kb semmi erőbefektetést nem igényel egy ilyet össze kattintgatni. A desing csapnivaló borzalmas a sok szín miatt, ezeket az infókat is gondolom úgy lopkodtad össze más oldalakról. Ha valaki infókat akar a Hp filmekről, sokkal igényesebb oldalakról tud informálódni. Azért nem tudod befuttatni az oldalt, mert pocsék...

2012. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudod csak így lehetett megcsinálni a desinget és még nincs kész, amúgy sem láttad az egészet és nem kell mindjárt így leszólni. Amúgy meg a lopkodásról annyit: amit más honlapokon láttam és tetszett nem egyszerűen becopyztam azt csá, hanem rendesen átdolgoztam és nem is néz ki úgy mint egy másik honlapon!
2012. nov. 1. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Honlapot népszerűsíteni pénzel lehet. De hiába szerepel sok helyen a reklámod ha maga a honlap szar akkor nem lesz sikered. Semmi újat nem mond a honlapot 1001 ilyen harry potter fan oldal van. És a design valóban undorító. Egy tanácsot megfogadhatnál a kinézetre. A kevesebb néha több. Sokkal jobban nézne ki ha mondjuk 3-4 féle színt használnál és nem egy szivárvány színű ocsmány szöveg várna a lila 50 árnyalata menü mellett.
2012. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy csak egyféle színt választhatok, a honlap változtatja magától és ez érdekes: valamikor írtam egy szöveget és hirtelen mikor egy új sort kezdtem enterrel átváltott egy másik színre!
2012. nov. 2. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom ez valami gportal szerű okosság. Ebben az esetben javasolom hogy foglalkozz a html el. Rendkívül egyszerű és sokkal jobb eredményt érhetsz el vele.
2012. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj nem akarlak leszólni, de szerintem sokkal jobb is lehetne ez az oldal. Szerintem ne itt csinálj web oldalt a mostani szolgáltatódnál, hanem a www.mindenkilap.ja.hu -nál. Sokkal jobb hidd el!!! :)) Pl nekem itt van az oldalam. www.imissyo0u.mindenkilap.hu (nem a legjobb bevallom, de rengeteg extrát lehetne még rajta csinálni, és ezt az oldalt most csináltam kb 1 hete tehát még nagyon kezdetleges sok dolog hiányzik még róla) De szerintem ez a mindenkilapja nagyon jó. Másodszor írd ki mindenhova az oldalad! Pl.: Facebook, Skype, Masn, Twitter. Másodszor csinálj egy testvér Facebook oldalt és ott linkcserézz más oldalakkal!! Hidd el nekem a FAcebook oldalamnál nagyon bejött itt a face weboldalam nézz be mert meg érni: [link] Én ezeket ajánlanám neked! Üdd!
2012. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!