Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok kimásolni szöveget...

PyroMaster kérdése:

Nem tudok kimásolni szöveget a google fordítóból, más találkozott ezzel?

Figyelt kérdés
Firefox. Beillesztem a szöveget, lefordítom, a lefordított szöveget kijelölöm, másolás, és semmi! Sehova nem illeszt be szöveget. A google böngészővel természetesen megy... Minden kiegészítőt letiltottam a firefoxban, minden sütit és scriptet engedélyeztem.(elvileg) Mi lehet a hiba oka?

2012. nov. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Egyébként kipróbáltam. Nálam sem illeszti be. Másolás, addig meg van, de nem illeszti be...
2012. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ctrl+c ctrl+v működik
2012. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valami 254x1 pixeles szart másol ki elvileg
2012. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
^^egérrel
2012. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam az sem...
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nálam sem működik, kipróbáltam más oprendszerrel és más böngészőkkel, a chrome és az internet explorer alat működik. Nemrég jelentkezett ez a hiba, gyanítom hogy a firefox egy újjab sunyi frissítése az oka, nem tudom megmondani melyik, mert ugye nem kérdez csak frissít :(


Linuxot használok az IE nem jöhet szóba, a googléból elegem van... Sajnos gyakran használom ezt a fordítót, több oldalas szövegek fordítását nem pötyöghetem át :(

2012. nov. 2. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint muszáj lesz más böngészőt nézned mert még a menüben lévő parancsra sem másolja. Utána felajánlja a beillesztést, tehát elvileg mennie kéne, de akkor ez egy bug amit ki kéne javítaniuk, ha valaki elküldi nekik...
2012. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt kell elküldeni és regisztrálni is: [link]
2012. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, sajnos a hiányos angoltudás az ami miatt szükségem van a fordítóra, így bugot jelenteni sem tudok :) Alternatívaként használom a Webfordítás.hu-t és bízom benne, hogy hamarosan javitják ezt a bugot, hisz valószínüleg nem csak a google fordítónál jelentkezik.
2012. nov. 2. 11:04
 10/11 kkovax38 ***** válasza:

Én mindig a google fordítóját használom, Firefox vagy Crome, mindkettőnél működik a control C és a control V is. Egérrel is. Sok gépnél kipróbáltam már Xp. Win7/32, /64 nél.

A fordítás alján a baloldali ikon,(az összes kijelölése), A jobboldali 3 ikon,(1.szavak, 2.meghallgatás, 3.értékelés).

Egy másik, itt is működik a kimásolás. Egyszerre csak 500 karaktert enged.

[link]

2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!